ارزش های منحصر به فرد میلیجن چگونه می اندیشیم و چطور عمل می کنیم

با وجود این که تکنولوژی قدرتمند است، اما پایه و بنیان ما مردم و اعتقادمان می باشد. ما تمام ارزش های منحصر بفردمان را در قالب یک عکس ، به تصویر کشیده ایم.و ما می خواهیم که شما با عضو شدن در خانواده میلیجن از مزیت های آن آگاه شوید.

بعد از پنج سال تجربه در ایمیل مارکتینگ، ما دریافتیم که از یک شرکت ایمیل مارکتینگ ساده فرا تر هستیم.پشت هرمشتری و کمپین هایی که ما به ساخت آن کمک می کنیم داستانی وجود دارد.به این دلیل است که تغییرات میلیجن فراتر از تغییر دادن یک قالب و رنگ است. داستان در مورد افرادی است که از طریق ما ، قله های موفقیت را درنوردیدند. ما صادقانه صحبت می کنیم و ارزش های منحصر به فردمان را به منظور راهنمایی کردن اشخاصی که می خواهند به هدفشان دست بیابند اعلام می نماییم.

چهار ارزش منحصر به فرد میلیجن را معرفی می نماییم

ما چهار ارزش های منحصر به فرد که ماهیت برند جدید میلیجن است را به شما تقدیم می نماییم.ما همیشه آنها را در اختیار داشتیم، اما هم اکنون می توانید آن را به وضوح مشاهده فرمایید. در تصویر گرافیکی یک نگاهی بیندازید و درباره ی هویت ما بیش تر بدانید به منظور این که به ما نزدیک تر شوید و از مزیت های عضو شدن در میلیجن آگاه گردید.

ما برای نشان دادن جزیات بیش تر میلیجن به شما هیجان زده ایم. نظر شما درباره ارزش هایمان چیست؟ نظراتتان را با استفاده از هشتگ #RiseAndTell. به اشتراک بگذارید.

ارزش های منحصر به فرد میلیجن چگونه می اندیشیم و چطور عمل می کنیم

تمامی حقوق این وب سایت برای میلیجن محفوظ می باشد© 2010-2017 .