سبزترین بازاریابی بر روی زمین

همه ساله ایمیل مارکتینگ درختان جنگل های زیادی را در سراسر دنیا نجات میدهد در زیر ما به شما شرح خواهیم داد که چطور ایمیل مارکتینگ سبزترین بازاریابی دنیا میباشد .
آمارهای تکان دهنده
درسال 2013 روزانه 182.9 میلیارد ایمیل روزانه ارسال شده است ، اگر بطور متوسط هر ایمیل را معادل یک برگه A4 در نظر بگیریم میبایستی 182.900 میلیارد برگه روزانه صرف بازاریابی مستقیم میگردید که این مقدار معادل 21.948.877 درخت و ش14.632 هکتار جنگل میباشد که روزانه نجات داده شده است . این مقدار برای یک سال معادل تمامی جنگل های کشور سوئیس که سبزتریت کشور دنیا میباشد است . این آمار شگفت انگیز باعث تحرک و هرچه بهتر شدن و تلاش ما در این عرصه میباشد .
برای کسب کار خود سبز ترین بازاریابی را انتخاب کنید
با ارسال خبر نامه و تبلیغات خود توسط ایمیل بجای ارسال کاغذ برای بازاریابی مستقیم میتوانیم سهم بسیار بزرگی را در جنگل زدایی داشته باشیم بااین کار شما میتوانید بزرگترین خدمت را از طریق کسب کارتان به طبیعت بنمائید شرکت میلیجن در حقیقت پلی است میان شما مخاطبین و طبیعت که این شرکت در ازای هر مخاطب جدید یک نهال تازه را میکارد .
به خیل عظیم طرفداران طبیعت بپیوندید
شما هم میتوانید با پیوستن به ما و استفاده از این تکنولوژی به کمپین طرفداران بزرگ طبیعت و نجات دهندگان درختان بپیوندید شما میتوانید با حذف بازاریابی ازطریق کاغذ را کنار گذاشته و بجای آن از فناوری ایمیل مارکتینگ استفاده کرده و از مزایای آن بهره مند شوید علاوه بر اینکه به هر چه سبزتر شدن دنیا کمک میکنید . در ادامه نمودار هایی ارئه شده است که میتوانید مشاهده کنید که به چه میزان برگ های سبز درختان برای زندگی ما مفید و ضروری میباشد .

سبزترین بازاریابی بر روی زمین

تمامی حقوق این وب سایت برای میلیجن محفوظ می باشد© 2010-2017 .