! شما داستان خودتان را دارید و این نیز داستان میلیجن است

شما مخاطبین عزیز میلیجن ، از اهمیت و جایگاه ویژه ای برای ما برخوردارید. ما می دانیم رسیدن به قله های موفقیت و یا حتی شروع یک کسب و کار جدید چقدر سخت است. داشتن یک نفر پشتیبان کاردان به عنوان مشاور در کنارتان ، امری بسیار حیاتی است. به این دلیل است که ما تمام وقت در کنار شما هستیم. شما ما را برای ساخت محصولاتی که باعث می شوند ارتباط بهتری با مخاطبین خود داشته باشید و بازدهی کارتان را بیشتر می کند و از کمپین هایتان نتیجه بهتر بگیرید به طور پیوسته ترغیب می کنید

میلیجن در کنار شماست. داستان ما از این قرار است

اجازه دهید با هم شروع کنیم. طی شش سال، میلیجن به یکی از قدرتمندترین شرکتهای ایمیل مارکتینگ دنیا بدل شد وهم اکنون نیز به طرز شگفت آوری به صورت صعودی در حال رشد می باشد. آرتور و یانیس ، دو بنیانگذار این شرکت ، میلیجن را از یک مکان کوچک و با هدف دیجیتالایز کردن ارتباطات تحت وب و پیشرفت تکنولوژی ایمیل مارکتینگ بنیان گذاردند.

شما در کسب و کارتان با موانع فراوانی روبرو هستید و مرتفع نمودن این موانع ، کاری بس دشوار و نیازمند مهارتهای مخصوص بخود است. ما به شما کمک میکنیم تا با ایجاد یک محتوای موثر و قدرتمند ، خود را به مخاطبینتان بشناسانید و ارتباط عمیقی با آنها برقرار کنید. میلیجن خیلی زود متوجه شد که وب سایت به تنهایی در معرفی و موفقیت کسب و کارها موثر نیست و میدانست که راه حل بهتری باید وجود داشته باشد.

ما نگاهی به تمام صنایع انداختیم و یک خلاء بزرگ را در حوزه دیده شدن ، اطلاع رسانی موثر و آنالیز و رفتارشناسی مخاطبین و مشتریان مشاهده نمودیم. یک فقدان قابل توجه از تامین کنندگان سرویس ایمیل مارکتینگ و یکپارچه حرفه ای. در طول چند هفته ما یک محصول پیش نمایش در اختیار داشتیم و مردم شروع به ثبت نام کرده اند. در واقع یک انجمن اینترنتی نسل اول وجود نداشت که ما از اون بخواهیم آموزش ببینیم. ما خود انجمن نسل اول هستیم.

پس ما ازعلم روز بهترین بهره را بردیم و همه چیز را از پایه و با سختی فراوان شروع کردیم. همچون بقیه شرکت های پیشرو، فراز و نشیب بسیاری داشته ایم. ما خیلی از مسائل را امتحان نمودیم تا تا حرفه ای ترین خدمات را در اختیار شما بگذاریم و هرگز کار را رها نکردیم. از چند سال پیش تا کنون ، ما به صورت صعودی رشد کرده ایم. ما دریافتیم که مدیریت و ارتباطات هدفمند ، باز و گسترده ، برای موفقیت ما حیاتی است.

* میلیجن در کنار شماست تا با قدرت دیده شوید *

همچنین

یک مشاور حرفه ای در کنار شما کار می کند و در مسیر توسعه کسب و کارتان به شما کمک می نماید.

یک کاربر پلتفرم تکنولوژی که ارتباطات را واضح و ساده می کند.

میلیجن به شما کمک می کند مشکلات ایمیل مارکتینگ شما حل شوند و در خصوص کمپین های خود خلاقانه تر عمل کنید تا بتوانید پیشرفت کنید و به صورت بسیار گسترده دیده شوید تا فروش شما افزایش یابد.

مشاوره ما ، آن چیزی است که نیاز به بسط آن داریم و فکر می کنیم شما نیز به آن نیاز دارید. بدون در نظر گرفتن بزرگی و عظمت تکنولوژی، اگر کسی را برای طرز استفاده از آن را نداشته باشید (کسی که هدف شما را می شناسد)، نتیجه ای که به دنبال آن هستید بدست نخواهید آورد. حتی با وجود قدرت فنی ما. در میلیجن با استفاده از سامانه ای بسیار راحت و کاربر پسند، طراحی های ویژه ای نمایید و در کنار فرم های ثبت نام هوشمند ما و سامانه ویژه تجزیه و تحلیل رفتار مخاطبین و مشتریان ، به آن چیزی که مدنظرتان است برسید.

شور و علاقه ما کمک به رشد کردن شما است.  اولویت نخست ما کمک به رشد و جلب رضایت شماست. این دلیل وجودی ماست تا به شما کمک کنیم که ارتباطات بهتر وتاثیرگذارتری با مخاطبین خود داشته باشید و از سایررقبا همواره چند گام جلوتر باشید.

مشاهده کنید موسس های ما Janis و Arturs در یک مصاحبه ی کوتاه با کارشناس برند به شما توضیح می دهند که میلیجن چقدر پیشرفت کرده و قابلیت های ما برای اشخاص بزرگی چون اوا چن ( مدیر عامل ترند میکرو ، بزرگترین شرکت امنیتی دنیا ) و بسیاری از صاحبان صنایع بزرگ جهان چقدر اهمیت دارد.

 : خدمات میلیجن ، بر چهار اصل اساسی استوار است

 مشاوره : هر مخاطب با هر کسب و کار دارای شرایط مخصوص به خود و نیازهای خاصی است. تخصص میلیجن در این است که برای هر کسب و کار ، با توجه به نیازهای آن ، راهکارهای مخصوص به همان کسب و کار طراحی می نماید. ما بسیار پیگیر و کنج کاو هستیم و تا حل نهایی مشکل در کنار شما هستیم.

 خانواده : سیاست مشتری مدارانه ما براصل ایجاد یک خانواده گسترده و فراگیر استوار می باشد. به همین دلیل ، خدمات ما بر پایه رضایت شما بنیان نهاده شده است.

رشد روزافزون و خواسته های جدید : علاقه بسیار زیادی به یادگیری و امتحان کردن ایده های نو داریم. شما به ایمیل مارکتینگ علاقه مند خواهید شد همانطور که ما علاقه مند شدیم.

افتخار به مشتریان وفادار خود : اولویت ما مخاطبین ماست
مشاورین آگاه و با تجربه میلیجن ، توجه عمیقی به شما می کند و در زمان های لازم به شما کمک های ویژه ای خواهند داد تا از رقبای خود پیشی گرفته و از گردونه رقابت تنگاتنگ کسب و کار خود عقب نمانید


موفقیت ما به موفقیت مشتریانمان گره خورده است
سامانه های ایمیل مارکتینگ برتر دنیا مثل میلیجن به نظر ساده می رسند، اما دارای قابلیتهای بسیار ویژه و زیر و بم های فراوانی است. تنها بودن در این زمینه بسیار سخت است. به این دلیل است که ما شما را برای دستیابی به اهدافتان راهنمایی می کنیم. شما الان جزء خانواده میلیجن هستید همانطور که هزاران شرکت در سر تا سر جهان پیشرفت کرده اند و از ابزار های ایمیل مارکتینگ قدرتمند میلیجن استفاده نموده اند

! شما داستان خودتان را دارید و این نیز داستان میلیجن است

تمامی حقوق این وب سایت برای میلیجن محفوظ می باشد© 2010-2017 .